Проєкт постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проєктом постанови НКЕК затверджується порядок подання споживачами звернень та врегулювання спорів, визначений частиною п’ятою статті 123 Закону України «Про електронні комунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проєкт постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» оприлюднений 04.01.2024 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» просимо надсилати до НКЕК до 05.02.2024 в електронному вигляді на електронну адресу k.pashniuk@nkrzi.gov.ua; та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» (формат .doc).

Лист гр. Малишева В.О. від 18.01.2024 № 1/1/01-2024/МВ-2(е) щодо зауважень та пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» (додаток)

Лист гр. Малишева В.О. від 23.01.2024 № 2/2/01-2024/МВ-2(е) щодо зауважень та пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»

Лист Української асоціації операторів зв'язку «ТЕЛАС» від 01.02.2024 №14/24 щодо зауважень та пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» (додаток)

Лист Громадської організації «Офіс ефективного регулювання» від 05.02.2024 № 820 щодо зауважень та пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» (додаток)