Результати державного нагляду

До завдань, покладених на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, належить забезпечення державного нагляду за додержанням суб`єктами ринку законодавства про телекомунікації.

В ході проведення заходів державного нагляду було зафіксовано факти протиправного надання телекомунікаційних послуг з використанням карток рухомого (мобільного) зв’язку деякими суб’єктами господарювання.

За результатами проведених перевірок Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, в межах своєї компетенції, виявлено ознаки втручання, з боку цих суб’єктів, в роботу мереж електрозв’язку, за що передбачена відповідальність згідно статті 361 Кримінального кодексу України. Отримані за результатами цих заходів матеріали надано до правоохоронних органів.

Додатково повідомляємо про те, що згідно частини першої статті 42 ЗУ “Про телекомунікації”, діяльність у сфері телекомунікацій здійснюється за умови включення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій у відповідності до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, затвердженого Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 11.11.2010 № 514 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 12 січня 2011р. за № 32/18770.