Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК).

Зміст проекту регуляторного акта: відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 34 Закону України «Про електронні комунікації» (далі – Закон) та підпункту «й» пункту 1 частини четвертої статті 4 Закону України «Про НКЕК», регуляторний орган встановлює граничні тарифи на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж. Порядок регулювання тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку операторів телекомунікацій (далі – Порядок) затверджений рішенням НКРЗІ від 25.10.2012 № 540, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.11.2012 за № 1901/22213.

Разом з тим, відповідно до частини дев’ятої розділу ХІХ «Прикінцеві положення» Закону, виникла необхідність приведенням нормативно-правових актів, в т.ч. Порядку, у відповідність до Закону.

Враховуючи зазначене, розроблено Порядок регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж, який затверджуватиметься постановою НКЕК.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж» оприлюднений 29.11.2023 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж» просимо надсилати до НКЕК до 15 грудня 2023 року в електронному вигляді на електронні адреси l.levchenko@nkrzi.gov.ua та  o.stryzhyus@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж» (формат .doc).

Лист Інтернет асоціації України (ІнАУ) з додатком щодо пропозицій до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж».

Лист АТ «Укртелеком» щодо пропозицій до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж».

Лист Асоціації «Телас» з додатком щодо пропозицій до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж».

Лист АТ «Укртелеком» щодо додаткових пропозицій до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж»

Порівняльна таблиця пропозицій та зауважень до проекту акта

Інформація щодо проведених консультацій до проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку «Про затвердження Порядку регулювання граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж»