Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проект постанови НКЕК, якою затверджується Порядок випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг, розроблено відповідно до частини п’ятої статті 10 та пункту 9 частини першої статті 11 Закону України «Про електронні комунікації», визначає порядок випробування шляхом вимірювання та/або спостереження щодо відповідності передбачених законодавством параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг порядку маршрутизації трафіку послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації, а також для розрахунку показників якості електронних комунікаційних послуг.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг» оприлюднений 26 липня 2023 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти». (формат .doc)

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 31 серпня 2023 року в електронному вигляді на електронну  адресу: yakist@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг». (формат .doc)

Лист Інтернет Асоціації України від 09.08.2023 №73 щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг»

Лист Малишева В.О. від 23.08.2023 №3/3-08-2023/19(е) з додатком щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг»

Лист ДП "УДЦР" від 25.08.2023 № 80/15.1/8750/23 з додатком щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг»

Лист Асоціації «Телас» № 70/23 від 30.08.2023 та додаток до нього щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг»

Інформація про проведені 06.12.2023 та 11.12.2023 консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг» та Порівняльна таблиця пропозицій та зауважень до проекту Порядку випробування параметрів електронних комунікаційних мереж та якості електронних комунікаційних послуг