Проект постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК).

Мета прийняття: Проект прийнято з метою забезпечення реалізації пункту 11 частини четвертої статті 4 Закону України від 16.12.2021 № 1971-IX «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», частини першої статті 20 Закону України від 16.12.2020 № 1089-IX «Про електронні комунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів» оприлюднений 20.07.2023 на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти» (у форматі .doc)

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів» (у форматі.doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 21 серпня 2023 року в електронному вигляді на електронні адреси i.chukhno@nkrzi.gov.ua; n.halanova@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Лист Інтернет асоціації України (ІнАУ) щодо надання пропозицій та зауважень до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів» (з додатком до нього).

Лист Української асоціації операторів зв’язку «Телас» щодо надання пропозицій та зауважень до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів» (з додатками до нього).

Лист Міністерства цифрової трансформації України щодо надання пропозицій та зауважень до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів

ІНФОРМАЦІЯ щодо результатів проведення консультацій та одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб до проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів»

ЗВЕДЕНА ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ пропозицій та зауважень Української асоціації операторів зв’язку «Телас», Інтернет асоціації України та Міністерства цифрової трансформації України до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики проведення та оновлення географічних оглядів»