Проект постанови НКЕК «Про затвердження Положення про кабельну каналізацію електронних комунікаційних мереж»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Положення про кабельну каналізацію електронних комунікаційних мереж»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття: Приведення у відповідність нормативно-правових актів до вимог частини четвертої статті 34 Закону України «Про електронні комунікації», підпунктів «к» та «л» пункту 1 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку» в частині встановлення правил надання і отримання доступу до кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж та надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Положення про кабельну каналізацію електронних комунікаційних мереж» (з додатками до нього) оприлюднений 23 лютого 2023 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти» (у форматі .doc)

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Положення про кабельну каналізацію електронних комунікаційних мереж» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 30 квітня 2023 року в електронному вигляді на електронну адресу: v.kryvenko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Положення про кабельну каналізацію електронних комунікаційних мереж» (у форматі .doc)