Проект постанови НКЕК «Про затвердження Методики вимірювання параметрів якості та розрахунку показників якості електронних комунікаційних послуг у мережах мобільного зв’язку при здійсненні моніторингу якості електронних комунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики вимірювання параметрів якості та розрахунку показників якості електронних комунікаційних послуг у мережах мобільного зв’язку при здійсненні моніторингу якості електронних комунікаційних послуг»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта: Проектом постанови НКЕК затверджується Методика, яка визначить сукупність процедур та послідовність дій щодо проведення випробувань та обробки їх результатів з метою визначення показників якості електронних комунікаційних послуг при здійсненні моніторингу якості електронних комунікаційних послуг у мережах мобільного зв’язку під час драйв-тестів.

Проект акта розроблено з метою виконання вимог частини третьої статті 111 Закону України «Про електронні комунікації» та абзацу другого пункту першого розділу ІІ Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг, затвердженого постановою НКЕК від 20.09.2023 № 358 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2023 року за № 1830/40886, відповідно яких, методики вимірювання та або тестування параметрів якості, розрахунку показників якості електронних комунікаційних послуг, їх оцінки та порівняння визначає регуляторний орган (НКЕК) відповідно до національних і міжнародних стандартів та рекомендацій.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Методики вимірювання параметрів якості та розрахунку показників якості електронних комунікаційних послуг у мережах мобільного зв’язку при здійсненні моніторингу якості електронних комунікаційних послуг» та Додаток до нього оприлюднений 06 грудня 2023 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 15 січня 2024 року в електронному вигляді на електронну  адресу: yakist@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики вимірювання параметрів якості та розрахунку показників якості електронних комунікаційних послуг у мережах мобільного зв’язку при здійсненні моніторингу якості електронних комунікаційних послуг» (формат .doc).