Проєкт постанови «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК).

Зміст проекту регуляторного акта: проектом постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації», який розроблено на виконання абзацу другого частини четвертої статті 34 Закону України «Про електронні комунікації» та підпункту «й» пункту 1 частини четвертої статті 4 Закону України «Про НКЕК», регуляторний орган встановлює граничні тарифи на надання в користування кабельної каналізації, що включають надання послуг операторами, постачальниками мереж електронних комунікацій замовнику з розроблення та видачі технічних умов, погодження робочого проекту, технічного нагляду, бронювання місця, надання місця в каналі кабельної каналізації та її користування.

Цією постановою НКЕК затверджує Граничні тарифи на надання в користування кабельної каналізації, збільшивши тариф на послуги, які надаються операторами, постачальниками мереж електронних комунікацій замовнику з технічного нагляду. Тарифи на інші послуги залишаються незмінними в розмірах, що встановлені рішенням НКРЗІ від 30.12.2013 № 861, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.02.2014 за № 230/25007.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації» оприлюднений 22.11.2023 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти» у форматі .doc.

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації» просимо надсилати до НКЕК до 12 грудня 2023 року в електронному вигляді на електронні адреси l.levchenko@nkrzi.gov.ua та  o.stryzhyus@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації» у форматі .doc.

Лист Інтернет асоціації України щодо пропозицій до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації»

Лист Асоціації «Телас» щодо пропозицій та зауважень до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації»

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації» у форматі .doc.

Новий аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації» (та у форматі .doc)

Інформація щодо проведених консультацій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж» у форматах PDF та DOC. Порівняльна таблиця  у форматах PDF та DOC.