Проект постанови НКЕК «Про внесення зміни до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК).

Зміст проекту регуляторного акта: проектом постанови НКЕК «Про внесення зміни до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», який розроблено на виконання пункту 6 частини п’ятої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», відповідно до якого регуляторний орган та уповноважені посадові особи апарату регуляторного органу можуть серед іншого затверджувати тарифи на роботи/послуги державного підприємства, що належить до сфери управління регуляторного органу. Також, відповідно до частини четвертої статті 45 Закону України «Про електронні комунікації», згідно з яким перелік робіт та послуг, що виконуються державним підприємством, що перебуває у сфері управління регуляторного органу, а також тарифи на них встановлюються регуляторним органом.

Цією постановою НКЕК вносить зміни до діючої редакції Тарифів на роботи (послуги) державного підприємства «Український державний центр радіочастот», затвердженій рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, від 17.08.2021 № 302 зареєстрованій у Міністерстві юстиції України 03.09.2021 за № 1160/36782 (далі - тарифи), доповнивши її послугою «виявлення джерел радіозавад».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про внесення зміни до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» оприлюднений 15.06.2023 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про внесення зміни до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» просимо надсилати до НКЕК до 30 червня 2023 року в електронному вигляді на електронні адреси t.droga@nkrzi.gov.ua та o.mikiashko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про внесення зміни до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (формат .doc).

Інформація про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про внесення зміни до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»