Проект постанови НКЕК «Про затвердження критеріїв початку користування та повного освоєння радіочастотного спектра»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження критеріїв початку користування та повного освоєння радіочастотного спектра»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Поштова адреса: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 3.

Мета прийняття: Приведення у відповідність нормативно-правових актів до вимог Закону України «Про електронні комунікації»,

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження критеріїв початку користування та повного освоєння радіочастотного спектра» оприлюднений 05 липня 2023 року на офіційному вебсайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у підрубриці «Регуляторні акти» рубрики «Регуляторна діяльність» (у форматі .doc).

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження критеріїв початку користування та повного освоєння радіочастотного спектра» (у форматі .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження критеріїв початку користування та повного освоєння радіочастотного спектра» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 28 липня 2023 року в електронному вигляді на електронну адресу: dl@nkrzi.gov.ua.

Пропозиції та зауваження Асоціації «Телас» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження критеріїв початку користування та повного освоєння радіочастотного спектра»

ІНФОРМАЦІЯ про проведені консультації щодо проєкту постанови НКЕК «Про затвердження критеріїв початку користування та повного освоєння радіочастотного спектра»