Проєкт постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови НКЕК затверджується порядок подання споживачами звернень та врегулювання спорів, визначений частиною п’ятою статті 123 Закону України «Про електронні комунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» оприлюднений 17.05.2023 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» просимо надсилати до НКЕК до 19.06.2023 в електронному вигляді на електронну адресу k.pashniuk@nkrzi.gov.ua; та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів» (формат .doc).


Лист Інтернет Асоціації України від 05.06.2023 № 56 щодо зауважень та пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»

Лист гр. Малишева В.О. від 18.06.2023 № 2/2/06-2023/14(е) щодо зауважень та пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»

Лист Української асоціації операторів зв'язку «ТЕЛАС» від 22.06.2023 №57/23 щодо зауважень та пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»

Інформація щодо результатів проведення консультацій та одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб до проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку «Про затвердження Порядку подання споживачами звернень та врегулювання спорів»