Проект постанови НКЕК «Про затвердження форми регуляторної звітності постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження форми регуляторної звітності постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК).

Мета прийняття: Проект прийнято з метою забезпечення реалізації пункту 14 частини четвертої статті 4 Закону України від 16.12.2021 № 1971-IX «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», частини першої статті 20 Закону України від 16.12.2020 № 1089-IX «Про електронні комунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження форми регуляторної звітності постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг» оприлюднений 10.05.2023 на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти» (формат .zip з додатками).

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження форми регуляторної звітності постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання регуляторної звітності» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 31 травня 2023 року в електронному вигляді на електронну адресу I.Lytvynovska@nkrzi.gov.ua у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Лист ПрАТ «ВФ Україна» щодо пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження форми регуляторної звітності постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»

Лист ТОВ «лайфселл» щодо зауважень та пропозицій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження форми регуляторної звітності постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»


Інформація щодо результатів проведення консультацій та одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб до проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку «Про затвердження форми регуляторної звітності постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг» (порівняльна таблиця)