Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання операторами поштового зв’язку звітності та інформації»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання операторами поштового зв'язку звітності та інформації»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови затверджуються: Порядок подання операторами поштового зв’язку звітності та інформації; форма регуляторної звітності № 3-П (квартальна/річна) «Поштовий зв'язок» та Інструкція щодо її заповнення, відповідно до абзацу дванадцятого частини п’ятої статті 8 Закону України «Про поштовий зв’язок» та підпункту 14 частини четвертої статті 4 Закону Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання операторами поштового зв'язку звітності та інформації» оприлюднений 09.03.2023 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти» (та у форматі .doc)

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку подання операторами поштового зв'язку звітності та інформації» просимо надсилати до НКЕК до 10.04.2023 в електронному вигляді на електронну адресу zvit.vrnppz@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу (та у форматі .doc)