Ліцензування користування РЧР України

Начальник відділу ліцензування радіочастотного ресурсу України - Буга Олена Тихонівна
Телефон відділу /044/ 202-00-40
Місцезнаходження: вул. Солом`янська, буд.3, м. Київ

Години прийому та видачі документів, ліцензій:
Вт. 9-00 – 13-00
Чт. 14-00 – 17-00
(замовлення перепустки здійснюється напередодні за телефоном відділу)

Організація роботи НКРЗІ у період дії карантину та обмежувальних заходів

Видача ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України відбуватиметься по вівторках з 11-00 до 13-00 за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 3, к.517. Консультації надаються виключно телефоном: 044 202 0040.
У зв’язку із забороною регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 03 квітня 2020 р. (постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2») для зручності ліцензіата за його запитом сканована копія ліцензії може бути надіслана на надану адресу електронної пошти. Оригінал ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України ліцензіат може отримати у встановленому порядку після припинення карантину.

 

Інформаційні картки адміністративних послуг, що надаються НКРЗІ


Послідовність дій суб`єкта господарювання для отримання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України (станом на 29.11.2013)

Послідовність дій суб`єкта господарювання при продовженні терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Послідовність дій суб`єкта господарювання при переоформленні ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Перед поданням документів для отримання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України необхідно ознайомитись з наступними нормативно – правовими актами:

Закон України "Про телекомунікації"

Закон України "Про радіочастотний ресурс України"

Національна таблиця розподілу смуг радіочастот України

План використання радіочастотного ресурсу України

Ліцензійні умови користування радіочастотним ресурсом України (додатки)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про розміри плати за видачу, продовження строку дії, переоформлення, видачу дублікатів ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України"

Рентна плата за користування радіочастотним ресурсом України, стаття 254 Податкового Кодексу України