Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови НКЕК затверджується Порядок маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації, який визначає: загальні положення та терміни; організаційні та технічні вимоги до маршрутизації трафіка послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації; особливості маршрутизації трафіка голосових електронних комунікацій при використанні скорочених номерів та кодів глобальних електронних комунікаційних послуг.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації» оприлюднений 31.08.2022 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти» (формат .doc).

Враховуючи частину сьому статті 22 Закону України «Про електронні комунікації», пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації» просимо надсилати до НКЕК до 21.09.2022 в електронному вигляді на електронні адреси ydm@nkrzi.gov.ua; d.pchela@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації» (формат .doc).


Зауваження та пропозиції Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації»

Зауваження та пропозиції Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації»

Зауваження та пропозиції Асоціації «Телас» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації»: Лист Асоціації «Телас»; Порівняльна таблиця пропозицій та зауважень Асоціації «Телас».

Зауваження та пропозиції Асоціації «Телекомунікаційна палата України» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації»: Лист Асоціації «Телекомунікаційна палата України»Порівняльна таблиця пропозицій та зауважень Асоціації «Телекомунікаційна палата України».

Інформація щодо результатів проведення консультації та одержання зауважень і пропозицій від органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації».

Порівняльна таблиця зауважень та пропозицій, які надійшли від органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації