Проект постанови НКЕК «Питання ведення реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку

Мета прийняття: Приведення у відповідність до статей 2, 16, 17, 18 Закону України «Про електронні комунікації» та частини дев’ятої розділу XIX «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про електронні комунікації» (далі – Закон) та пункту 1 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Питання ведення реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг» (з додатками до нього) оприлюднений 02.03.2022 на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 05 квітня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу: dl@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»

Пропозиції Асоціації "Телекомунікаційна палата України"

Пропозиції НЦУ

ІНФОРМАЦІЯ про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»