Рішення НКЕК від 28.09.2022 № 173
Про схвалення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку проведення конкурсу або аукціону на отримання ліцензій на користування радіочастотним спектром»

Відповідно до статей 59 - 61, частини сьомої статті 22 Закону України «Про електронні комунікації» та підпункту «д» пункту 1 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку проведення конкурсу або аукціону на отримання ліцензій на користування радіочастотним спектром», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції до проекту акта та аналізу регуляторного впливу, з дня їх оприлюднення до 21 жовтня 2022 року.

3. Департаменту ліцензування забезпечити проведення консультацій щодо проекту акта, схваленого цим рішенням.

В.о. Голови

Ігор КОЛЕСНИК