МАЛЬОН Лілія Володимирівна

 

 


Освіта повна вища: Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр міжнародних відносин; перекладач

Відзначена подякою Прем’єр-міністра України та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Має четвертий ранг державного службовця

ДОСВІД РОБОТИ:

Близько 9 років професійного досвіду у сфері електронних комунікацій, міжнародного співробітництва, європейської інтеграції та гармонізації з Єдиним цифровим ринком ЄС у сфері електронних комунікацій.

З них 6 років досвіду на керівних посадах та управління командами, включаючи очолення регіональної платформи та міжнародної експертної групи у сфері електронних комунікацій.

Практичний досвід у переговорах з міжнародними партнерами, співпраці з європейськими інституціями, регіональними та міжнародними організаціями, представленні позиції та інтересів державного органу закордоном, формуванні та представленні регіональних ініціатив, а також підготовці міжнародних договорів та документів.

З липня 2012 року по вересень 2019 року працювала в Національній комісії‚ що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у підрозділах, відповідальних за міжнародне співробітництво та європейську інтеграцію, обіймаючи посади від провідного спеціаліста до керівника підрозділу, після чого з жовтня 2019 року по червень 2021 року була радницею Голови Національної комісії‚ що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Животовського О.М. (на громадських засадах).

З лютого 2020 року працювала заступницею директора з стратегії та маркетингу Агенції регіонального розвитку Київської області, водночас з червня 2020 року по травень 2021 року була національним експертом з питань електроних комунікацій та цифровізації в проєктах технічної допомоги ЄС.

Указом Президента України від 25 червня 2021 року  № 271/2021 «Про призначення членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» призначена членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

З лютого 2022 року продовжує здійснювати свої повноваження на посаді члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку відповідно до пункту 5 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».