Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги»

ПОВІДОМЛЕННЯ про офіційне оприлюднення проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ).

Мета прийняття: Метою прийняття проекту акту є його удосконалення та приведення у відповідності до чинного законодавства.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги» оприлюднений 24.12.2019 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти 2014-2019 роки».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до оприлюдненого проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги» просимо надсилати до НКРЗІ в електронному вигляді на електронну адресу o.mikiashko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: НКРЗІ, вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 до 25.02.2020 року.

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги».

Проект Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги».