Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку користування інформаційно-аналітичною системою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації»

Повідомлення про офіційне оприлюднення  проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про затвердження Порядку користування інформаційно-аналітичною системою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Мета прийняття: Удосконалення нормативної бази в сфері телекомунікацій в частині визначення умов функціонування, наповнення, користування та надання доступу до інформаційно-аналітичної системи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації відповідно до вимог Закону України від 18.09.2019 № 102-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню».

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку користування інформаційно-аналітичною системою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» оприлюднений 19.11.2019 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку користування інформаційно-аналітичною системою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку користування інформаційно-аналітичною системою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 19 грудня 2019 року в електронному вигляді на електронну адресу: o.gudzenko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.