Проект рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення: приведення Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України у відповідність до Плану використання радіочастотного ресурсу України та для підвищення ефективності використання радіочастотного ресурсу та задоволення потреб користувачів у якості надання телекомунікаційних послуг, спрощення умов ведення бізнесу суб’єктами господарювання, які користуються (мають намір користуватися) радіочастотним ресурсом України у зв’язку з відсутністю необхідності отримання дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.

Інформація про оприлюднення: проект рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України» оприлюднений 05.09.2018 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: https://nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України» просимо надсилати до НКРЗІ до 05.10.2018 в електронному вигляді на електронну адресу o.buga@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України»