Проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій"

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення: приведення Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій, затвердженого рішенням НКРЗІ від 13.12.2012 № 649 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.01.2013 за № 92/22624 у відповідність до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та інших законів, зокрема, Закону України «Про телекомунікації» враховуючи пункт 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 169-р «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади».

Інформація про оприлюднення: проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені 13 грудня 2017 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до оприлюдненого проекту рішення просимо надсилати у письмовому вигляді на адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 та в електронному вигляді на електронну адресу: o.vanutina@nkrzi.gov.ua до 22 січня 2018 року.


Проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій"


Проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій" (за результатами громадського обгооврення)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій"


Проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій" (станом на 16.04.2019)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій» (станом на 16.04.2019)