Проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку”

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку”

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Лібералізація умов надання в користування ККЕ операторів, провайдерів телекомунікацій шляхом внесення відповідних змін до Правил щодо спрощення процедури надання в користування ККЕ постачальника, зменшення одноразових платежів за доступ з метою створення сприятливих умов для розвитку телекомунікаційних мереж операторів та провайдерів телекомунікацій.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку” оприлюднений 06.10.2017 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці “Регуляторна діяльність НКРЗІ”, підрубриці “Регуляторні акти”.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку” просимо надсилати до НКРЗІ до 06.11.2017 в електронному вигляді на електронну адресу: pan@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект рішення НКРЗІ "Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку”

Додаток до рішення НКРЗІ від 03.10.2017 № 511 "Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку"

Проект Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку”