Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

спрощення діючого Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, в частині визначення механізму реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, у тому числі шляхом подання відповідної заяви в електронному вигляді.

Інформація про оприлюднення: проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені 08 серпня 2017 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до оприлюдненого проекту Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі просимо надсилати у письмовому вигляді на адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 та в електронному вигляді на електронну адресу: s.petrova@nkrzi.gov.ua до 08 вересня 2017 року.

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про затвердження Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі» за результатами громадського обговорення