Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій» (станом на 29.10.2019)

Повідомлення про офіційне оприлюднення до проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Встановлення чітких, прозорих та недискримінаційних правил та умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, у тому числі і на заміну діючим ліцензійним умовам здійснення певних видів діяльності.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій» оприлюднений 01.08.2017 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 30 вересня 2017 року в електронному вигляді на електронну адресу: das@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


1. Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій» (станом на 29.10.2019);
2. Проект «Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій» (станом на 29.10.2019);
3. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій» (станом на 29.10.2019).