Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) »

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Сприяння розвитку конкуренції у сфері надання послуг доступу до Інтернету, поглиблення прозорості надання таких послуг, захист прав споживачів вказаних послуг шляхом покладення на сторін договору про надання телекомунікаційних послуг обов’язку зазначати у відповідному договорі максимальну та мінімальну швидкість передачі даних, вдосконалення відносин між операторами, провайдерами телекомунікацій при здійсненні діяльності у сфері телекомунікацій під час організації взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж для надання доступу до Інтернету.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) » оприлюднений 18.12.2015 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)» просимо надсилати до НКРЗІ до 20.01.2016 року в електронному вигляді на електронну адресу oam@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) та Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг».