Проект рішення НКРЗІ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ).

Мета прийняття рішення: проект рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України»» (далі – Проект рішення) розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру».

Інформація про оприлюднення: Проект рішення оприлюднений з 27 листопада 2014 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб до Проекту рішення просимо надсилати до НКРЗІ в електронному вигляді на e-mail: aim@nkrzi.gov.ua та на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001, або до Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва в електронному вигляді на e-mail: inform@dkrp.gov.ua та на поштову адресу: вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011 протягом одного місяця з дати його оприлюднення.


Проект рішення НКРЗІ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України»