Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Розробник проекту:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:
Забезпечення реєстрації усіх абонентів операторами, провайдерами телекомунікацій, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.

Інформація про оприлюднення:
Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі» оприлюднено 26 листопада 2014 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі» просимо надсилати до НКРЗІ до 26 грудня 2014 року у письмовому вигляді на поштову адресу НКРЗІ: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001, та в електронному вигляді на електронну адресу: kid@nkrzі.gov.ua.


Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»