Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування та Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування»

Розробник проекту:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:
Метою прийняття даного проекту рішення НКРЗІ є посилення контролю за здійсненням радіочастотного моніторингу у смугах радіочастот загального користування.

Інформація про оприлюднення:
Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування та Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування» буде оприлюднений до 15 липня 2014 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www. nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність Комісії», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування та Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування» просимо надсилати до НКРЗІ до 15 серпня 2014 року у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 та у електронному вигляді на електронну адресу: kid@nkrzi.gov.ua.