Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв’язку і Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»

Розробник проекту:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття проекту:
Метою прийняття проекту акта є приведення Правил надання послуг поштового зв`язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 270, і Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295 у відповідність до Закону України від 15.04.2014 №1206-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу».

Інформація про оприлюднення:
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв’язку і Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» оприлюднений 01 липня 2014 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв’язку і Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» просимо надсилати до НКРЗІ протягом одного місяця з дати його оприлюднення в електронному вигляді на електронну адресу: lysenko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.