Рішення № 732 від 31.10.2014
Про схвалення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про план заходів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, з імплементації деяких актів законодавства ЄС»

Відповідно до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 № 847-р «Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про план заходів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, з імплементації деяких актів законодавства ЄС», що додається.

2. Управлінню з міжнародних питань підготувати в установленому порядку документи для подання проекту розпорядження на погодження до заінтересованих державних органів та на розгляд Урядового офісу з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

О.Животовський