ТРОЩЕНКО Вікторія Юріївна

 

 


Освіта повна вища: Харківський національний університет внутрішніх справ, спеціальність - правознавство; Київський університет імені Тараса Шевченка, спеціальність - прикладна математика

Відзначена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та Грамотою Верховної Ради України

Має сьомий ранг державного службовця, спеціальне звання радника податкової служби першого рангу

 

ДОСВІД РОБОТИ

Починала трудову діяльність лаборантом у Київському державному університеті (нині Київський національний університет імені Тараса Шевченка) у 1989 – 1991 роках.

З серпня 1996 року по липень 2002 року та з листопада 2006 року по жовтень 2007 року працювала в податкових органах спочатку Печерського району м. Києва, потім у Державній податковій адміністрації у м.Києва, а пізніше і в Державній податковій адміністрації України.

З липня 2002 року по жовтень 2005 року проходила службу в органах Служби безпеки України.

З листопада 2005 протягом року, а потім з листопада 2007 року по квітень 2010 року обіймала керівні посади в Державному комітеті фінансового моніторингу України, після чого – керівну посаду в Державній податковій адміністрації України з квітня 2010 року по серпень 2011 року.

Починаючи з вересня 2011 року працювала на керівних посадах, очолюючи напрями розробки інформаційних технологій та інформаційно-телекомунікаційного напрямку на державних підприємствах «Документ» та «Український державний центр радіочастот».

Указом Президента України від 25 червня 2021 року  № 271/2021 «Про призначення членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» призначена членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

З лютого 2022 року продовжує здійснювати свої повноваження на посаді члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку відповідно до пункту 5 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».