НКРЗІ затвердила нові Граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку

На своєму черговому засіданні, що відбулося 7 квітня 2015 року, НКРЗІ затвердила нові Граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку.

Наразі універсальні послуги поштового зв’язку надаються УДППЗ «Укрпошта» із застосуванням Граничних тарифів, затверджених рішенням НКРЗІ від 06.08.2013 № 506. Рішенням НКРЗІ передбачено збільшення розміру тарифів на пересилання письмової кореспонденції в межах України, зокрема на пересилання простих поштових карток, листів, бандеролей та рекомендованих відправлень – в середньому на 19,5 відсотка. Підставою для перегляду граничних тарифів є зростання собівартості послуг, зокрема цін на паливно-мастильні матеріали, тарифів на електроенергію, ставок орендної плати тощо.

Очікується, що унаслідок перегляду граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку зростуть надходження до державного та місцевих бюджетів, обов’язкові платежі до Пенсійного фонду тощо.

Прийняте НКРЗІ рішення в установленому порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України, після чого набуде чинності з 1 травня 2015 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.