Визначено претендентів на участь у тендері на 3G-ліцензії

Відповідно до Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України 16 січня 2015 року відбулося перше засідання Тендерної комісії з проведення тендеру на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології «Цифровий стільниковий радіозв’язок ІМТ-2000 (UMTS)» в смугах радіочастот 1920-1935/2110-2125, 1950-1965/2140-2155, 1965-1980/2155-2170 МГц, на якому було затверджено реєстри претендентів на участь у тендері.

Під час засідання в установленому законодавством порядку були розглянуті пакети документів, що надійшли від учасників ринку до НКРЗІ та відповідним чином зареєстровані у визначені нормативно-правовими актами терміни, а саме – до 15 січня 2015 року. Зокрема, були відкриті перші конверти з тендерними пропозиціями та розглянуті надані заявниками повідомлення про намір взяти участь у тендері, копії рішень (наказів) органів управління суб`єктів господарювання про участь у тендері, копії рішень (наказів) органів управління суб`єктів господарювання про призначення осіб, уповноважених брати участь у тендері, запечатані конверти з документами. Стосовно кожного заявника за результатами розгляду документів було проведено окреме голосування щодо визнання або невизнання його претендентом на участь у тендері.

За підсумками голосування претендентами на участь у тендері було визнано дев’ять заявників за трьома лотами (три суб’єкти господарювання). Щодо жодного заявника рішення про відмову у визнанні претендентами на участь у тендері прийнято не було.

Згідно з Порядком протягом п`яти робочих днів комісією буде надіслано кожному претенденту рекомендованим листом із повідомленням про вручення повідомлення про визнання претендентом на участь у тендері на отримання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України за відповідним лотом. У повідомленні про визнання заявника претендентом буде зазначено рахунок на сплату тендерної гарантії.

Тендерна гарантія повинна бути сплачена не пізніше ніж за 3 робочі дні до дати початку Конкурсу, якою визначено 16 лютого 2015 року.

Наступне засідання Тендерної комісії щодо визначення переліку учасників тендеру та затвердження відповідного реєстру відбудеться 16 лютого 2015 року.