Підсумки засідання НКЕК від 23 листопада 2022 року

Рішення НКЕК щодо надання адміністративних послуг

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 54 Закону України «Про електронні комунікації», Комісія розглянула заяву ТОВ «Телемережі України» і анулювала цьому товариству ліцензію на користування радіочастотним ресурсом України  для радіорелейного зв’язку на території Волинської області.

Іншим рішенням НКЕК анулювала за заявами АТ «Укртелеком» дев`ять  ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) на територіях Волинської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської та Кіровоградської областей.

Рішення НКЕК щодо розгляду нормативно-правових актів

Комісія розглянула проект Закону України «Про ратифікацію Декларації про завершення переговорів з питань внутрішнього регулювання послуг», надісланий листом Міністерства економіки України, і погодила його без зауважень.

Також Комісія погодила без зауважень проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку розроблення та перегляду секторальних планів ринкового нагляду, моніторингу та звітування про їх виконання», отриманий для розгляду від Міністерства економіки України.

Рішення НКЕК щодо інших питань

НКЕК розглянула і своїм рішенням погодила без зауважень проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про внесення змін до Переліку послуг Національної телекомунікаційної мережі».