Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


Відбулося 6-те засідання Робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2023 року

Із 07 по 11 листопада 2022 року відбулося 6-те засідання Робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2023 року - CPG23, у м. Івердон-ле-Бен (Швейцарська Конфедерація).

Від України участь у заході взяла делегація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, до складу якої увійшли також і представники НКЕК та Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

Впродовж 6-го засідання CPG23 (CPG23-6) було розглянуто вхідні внески, що надійшли на адресу CPG23, взято участь в розробці і обґрунтуванні попередньої позиції СЕПТ у проектах Brief з пунктів порядку денного ВКР-23, а також участь у вирішенні організаційних питань, пов’язаних з діяльністю CPG23 у період підготовки до ВКР-23.

Делегацією від України під час участі в засіданні CPG23-6 було забезпечено:

  • участь у дослідженнях CPG23;
  • врахування інтересів України при розробці проектів попередньої позиції СЕПТ та загальноєвропейських пропозицій з пунктів порядку денного ВКР-23;
  • отримання інформації протягом засідання CPG23-6, в робочих матеріалах міжвідомчої Робочої групи з питань підготовки до ВКР-23.

Довідково:

Робоча група з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2023 року (CPG23) є робочим органом у складі Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) СЕПТ, що уповноважена провести дослідження з усіх пунктів порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2023 року (ВКР-23) та питань Асамблеї радіозв’язку 2023 року (АР-23) Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ).

Кінцевою метою досліджень CPG23 є розробка та схвалення позиції СЕПТ, обґрунтування позиції СЕПТ (Brief) і Загальноєвропейських пропозицій (ЕСР) з пунктів порядку денного ВКР-23 та питань АР-23.

У п’ятиденному заході участь взяли: представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління користуванням радіочастотним ресурсом держав-членів СЕПТ, фахівці Європейського офісу зв’язку СЕПТ та представники зацікавлених міжнародних і регіональних телекомунікаційних організацій.