Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


НКЕК активно долучилася до роботи BEREC та взяла участь в черговому Пленарному засіданні BEREC

6 та 7 жовтня, 2022 р. у м. Зальцбург (Австрія) відбулося 52-ге Пленарне засідання BEREC - засідання Ради європейських регуляторів електронних комунікацій BEREC та засідання Правління Офісу BEREC. Керівництво НКЕК в особі Голови Комісії Олександра Животовського та Лілії Мальон, членкині Комісії, взяли участь в засіданні (дистанційно).

Головною подією дводенної зустрічі стало проведення виборів та обрання Голови BEREC у 2024 році та заступників Голови у 2023 році.

Головою BEREC було обрано Тонко Обулена, голову Ради Хорватського органу регулювання мережевих галузей (HAKOM). Заступниками Голови - Хану Товаркову (CTU, Чеська Республіка) та Роберта Моуріка (ComReg, Ірландія). Представником учасників без права голосу обрано Бранко Ковіянич (EKIP, Чорногорія).

Разом із головою BEREC Аннемарі Сіпкес (ACM, Нідерланди), яка невдовзі завершує свою роботу на посаді, вони складуть міні-правління BEREC на 2023 рік і підтримуватимуть Костаса Масселоса (EETT, Греція), який очолить BEREC у 2023 році.

Окрім виборів, у межах дводенного заходу члени BEREC також розглянули ряд звітів та результатів проведених досліджень, представлених тематичними експертними робочими групами BEREC, а також питання, які безпосередньо пов’язані зі діяльністю BEREC та Офісу BEREC, як адміністративно-організаційні, так і стратегічні. В подальшому усі схвалені документи будуть опубліковані на сайті BEREC.

Нагадаємо: 7 червня 2022 року рішенням Європейської комісії НКЕК офіційно доєдналася до BEREC та офісу BEREC.

НКЕК має досвід багаторічної та плідної співпраці з BEREC, зокрема, і в межах виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Одним із пріоритетних напрямків спільної роботи НКЕК та BEREC з початку війни стало забезпечення доступного зв’язку для українців в ЄС.

Більше інформації за посиланням:  https://bit.ly/3ST4msb