Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


Підсумки перших двох тижнів роботи Повноважної конференції МСЕ 2022 (ITU PP-22)

Головним підсумком перших двох тижнів роботи Повноважної конференції МСЕ 2022 (ITU PP-22), яка розпочала свою роботу 26 вересня у м. Бухарест (Румунія) і цьогоріч зібрала понад 3000 делегатів з усього світу, стало обрання керівництва МСЕ та органів МСЕ на наступні чотири роки.

29 вересня 2022 року Дорін Богдан-Мартін (на фото) було обрано наступним Генеральним секретарем МСЕ. Пані Богдан-Мартін перемогла свого опонента, який представляв російську федерацію, більшістю голосів держав-членів (139 із 172 відданих голосів) та визначила meaningful connectivity своєю головною ціллю. Вона стане першою жінкою, яка очолить спеціалізоване агентство ООН з інформаційних і комунікаційних технологій за 157 років його існування.

У цей же день було обрано Томаса Ламанаускаса, представника Литовської Республіки на посаду заступника Генерального секретаря МСЕ.

30 вересня 2022 року у першому і фінальному раунді обрали: очільників Бюро радіозв’язку МСЕ (BR), Бюро стандартизації електрозв’язку (TSB) та Бюро розвитку електрозв’язку (BDT). Процес виборів закінчився обранням, 3 жовтня 2022 року, 12 членів Радіорегламентного комітету (RRB) та 48 членів Ради МСЕ.

Слід зазначити, що росію було заблоковано та її представників не допущено до керівного складу МСЕ, бо весь цивілізований світ розуміє, що агресору не місце в прийнятті рішень у майбутньому телеком спільноти, що є справжньою перемогою усього МСЕ, України та світу.

НКЕК вітає та підтримує обраних Генерального Секретаря та Заступника Генерального секретаря, очільників Бюро МСЕ, держав-членів Ради МСЕ, членів RRB та держав-членів Ради МСЕ, і, сподіваємося, що разом вони не тільки докладуть усіх зусиль для розвитку телекомунікаційних технологій, а також будуть віддані захисту і дотриманню основоположних принципів МСЕ усіма державами-членами.

 

ПК, яка проводиться кожні чотири роки, дає змогу державам і урядам ухвалювати скоординовані рішення щодо розвитку життєво важливих технологій. ПК-22 забезпечує важливий форум для урядів усіх регіонів світу для досягнення консенсусу щодо гармонізації радіо та супутникового зв’язку, стандартизації телекомунікацій та цифрового розвитку. Окрім того, участь в ПК також беруть профільні асоціації, організації, вендори, наукові установи та ін.

Довідково: Повноважна конференція є вищим директивним органом Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) і проводиться раз на чотири роки.

Новообране керівництво МСЕ