Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


НКЕК отримала статус члена-спостерігача в BEREC

Європейська Комісія прийняла Рішення, що уповноважує національний регуляторний орган України у сфері електронних комунікацій – НКЕК – брати участь у роботі Органу європейських регуляторів електронних комунікацій (BEREC) та його Офісу.

Регулятор багато років співпрацює з BEREC та його експертними робочими групами на різних рівнях, а з початку повномасштабної війни росії проти України спільна діяльність була зосереджена на забезпечені доступного транскордонного зв’язку, щоб українці, які перебувають в ЄС, залишалися на зв’язку зі своїми рідними в Україні.

Участь НКЕК в роботі BEREC – це практичний крок для Україну на шляху до Єдиного цифрового ринку ЄС, що дозволить впроваджувати стандартів ЄС у сфері електронних комунікацій, переймати кращу практику ЄС і розуміти тренди розвитку європейського законодавства.

Ще одни важливий крок на шляху до членства України в ЄС.

Вдячні Європейській Комісії та BEREC за підтримку!

 

Довідково: BEREC відіграє важливу роль у допомозі та консультуванні Європейської Комісії та національних регуляторних органів ЄС з питань електронних комунікацій, зокрема через свої висновки та рекомендації. Він також надає Європейській Комісії консультації щодо підготовки відповідних законодавчих ініціатив.