Оператори електронних комунікацій 22 європейських країн вжили заходів на підтримку українських біженців

27 лютого 2022 року НКЕК звернулася із запитом до Органу європейських регуляторів електронних комунікацій (BEREC) та регуляторів Європейського Союзу (ЄС) підтримати Україну та, окрім іншого, вжити заходів з метою підтримки українських громадян на території ЄС, а саме знизити ціни на послуги роумінгу, а також на міжнародні транскордонні дзвінки в Україну.

Телекомуінкаційна спільнота ЄС оперативно відгукнулася на наш запит. Вже із перших днів війни європейські оператори суттєво знизили, а деякі і повністю скасували плату за послуги роумінгу та міжнародні дзвінки в Україну.

Станом на 10 березня 2022 року оператори 22 європейських країн та США підтримують українських біженців. Окрім зниження тарифів, також:

  • надають сім-картки українським біженцям по прибутті;
  • безкоштовний Wi-Fi в таборах для біженців з України;
  • доступна активація функції «SMS-пожертвування» на користь організацій, які підтримують біженців;
  • включення українських телеканалів у пакети IPTV без додаткової плати.

Більше інформації тут.

Дякуємо: наші європейські партнери продовжують надавати консолідовану підтримку Україні та спрямовують зусилля на полегшення доступу українських біженців до електронних комунікаційних послуг.

У свою чергу ми також закликаємо і українських операторів мобільного зв’язку вжити симетричні заходи у відповідь на допомогу своїх європейських контрагентів.

Разом до Перемоги! Слава Україні!