УДЦР повідомляє гарні новини щодо міжнародної підтримки України цифровою спільнотою

За інформацією прес-служби УДЦР, Володимир Корсун, Генеральний директор Українського державного центру радіочастот, розповів, що в Міжнародному союзі електрозв’язку прийнято рішення про виключення представників РФ зі списку кандидатів на посади в Дослідних комісіях Сектору стандартизації.
01-09.03.2022 в м. Женева відбувається Всесвітня асамблея стандартизації електрозв'язку (ВАСЕ) МСЕ.
 
Під час відкриття асамблеї 01.03.2022 українська сторона виступила з заявою щодо ганебного нападу РФ на Україну 24.02.2022 та, серед іншого, закликала блокувати призначення представників РФ на посади ВАСЕ та Дослідних комісій Сектору стандартизації електрозв'язку МСЕ.
Заява України була підтримана країнами-партнерами (Францією від імені країн ЄС, США, Великобританією, Канадою).
 
Сьогодні, 09 березня 2022 року,  під час пленарного засідання відбулося обговорення питання кандидатур на посади Дослідних комісій Сектору стандартизації електрозв'язку МСЕ.
 
Українською стороною знову було заявлено про неприйнятність висування на посади представників держави-агресора.
 
Заява України була підтримана делегаціями Франції (від імені країн ЄС), Канади, Австралії, Великобританії, США, Японії, Швеції, Ісландії. Делегація РФ наполягла на винесенні цього питання на голосування, пропозицію підтримали делегації Сирії, Намібії, Мозамбіку, Білорусі, КНР та Куби.
 
Щойно на пленарному засіданні шляхом таємного голосування більшістю голосів було прийняте рішення про виключення представників РФ зі списку кандидатів на посади в Дослідних комісіях Сектору стандартизації МСЕ.
 
Дякуємо за підтримку країнам-партнерам України!
 
Окупантам – бій!
 
Слава Україні! Героям слава!