Тарифи на поштові відправлення з гуманітарною допомогою з ЄС в Україну будуть знижені

Щодня десятки тисяч відправлень із гуманітарною допомогою, що містять медикаменти та продукти харчування, відправляються фізичними особами з території Європейського Союзу до України.

Тарифи на подібні посилки залишалися комерційними, що створює додаткове фінансове навантаження на донорів, які направляють таку допомогу. Зниження тарифів на відправлення гуманітарної допомоги полегшить звичайним людям відправку/отримання цільової гуманітарної допомоги, а також спростить роботу волонтерів зі сторони ЄС.

НКЕК закликала Європейську групу регуляторів поштових послуг (ERGP) та європейські регулятори у сфері надання послуг поштового зв’язку звернутись до постачальників поштових послуг із проханням тимчасово скасувати або значно знизити тарифи за поштові відправлення, що містять гуманітарну допомогу для України.

ERGP оперативно відреагувала на запит, закликавши всіх поштових операторів у Європі знизити або скасувати плату за пересилання в Україну посилок, що містять медикаменти та гуманітарну допомогу, а також продовжувати вжити подальших необхідних заходів.

Більше інформації тут