Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


Оголошуємо конкурс на зайняття посад у нашому колективі

Перелік вакансій наведено нижче. Інформація для участі приймається до 13.12.2021 через Єдиний портал вакансій державної служби.

Ми радо запрошуємо в команду НКРЗІ і цінуємо знавців своєї професії, які вміють підтримувати дружню атмосферу співробітництва, хочуть і можуть бути корисними державі і людям та не бояться, що для цього доведеться розібратися у багатьох нормах законодавства та підготувати так само багато документів, при цьому вміють усміхатися та вірять в успіх!

Додаткова інформація щодо умов конкурсу – за тел. 095 275 60 77.

Запрошуємо кандидатів на такі посади:

  • заступника начальника управління – начальника відділу технічного контролю управління контролю якості послуг Департаменту державного нагляду;
  • головного спеціаліста відділу державного нагляду по Північно-західному регіону управління державного нагляду Департаменту державного нагляду (м. Київ);
  • провідного спеціаліста відділу по роботі із споживачами та зверненнями громадян Департаменту державного нагляду;
  • спеціаліста відділу по роботі із споживачами та зверненнями громадян Департаменту державного нагляду;
  •  головного спеціаліста відділу юридичної роботи Департаменту правового забезпечення;
  • головного спеціаліста відділу добору та розвитку персоналу Управління персоналу;
  • головного спеціаліста Відділу з міжнародних питань та європейської інтеграції.

Рекомендації щодо участі у конкурсі: уважно ознайомтеся з умовами конкурсу, що розміщені на Єдиному порталі вакансій державної служби, зокрема зверніть увагу, чи відповідає Ваша освіта вимогам до посади. Якщо так – сміливо подавайте передбачену інформацію та детально ознайомтеся з посадовими обов’язками та нормативно-правовими актами, знання яких перевірятиметься під час конкурсу.

Можливо, Вам доречно буде ознайомитися з відповідними розділами нашого вебсайту, щоб сформувати уявлення про те, у якому державному органі Ви плануєте працевлаштуватися. Все це допоможе Вам прийняти правильне рішення та успішно пройти конкурсний відбір.

До зустрічі на конкурсі!