Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


12 листопада 2021 року у Києві відбулася установча зустріч з нагоди запуску проекту технічної допомоги “Підтримка цифрової політики України”

Метою цього Проекту є підтримка Міністерства цифрової трансформації України та НКРЗІ у підготовці, прийнятті, імплементації та забезпеченні виконання законодавства та державної політики у сфері цифрової економіки відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС//DCFTA та стратегії інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС, а також покращенні адміністративного потенціалу у формуванні, прийнятті та подальшому дотриманні політики у сфері цифрової економіки.

Проект реалізовуватиметься протягом наступних 36 місяців і буде спрямований, головним чином, на роботу за трьома компонентами: технічна підтримка розробки законодавства та політики, технічна підтримка забезпечення регуляторної діяльності та технічна підтримка для комунікації.

Аналіз ринку, захист прав споживачів та якість послуг (QoS) –  головні питання  майбутньої трирічної співпраці НКРЗІ з командою експертів Проекту у рамках окремого компоненту. Робота, спрямована на реалізацію завдань за цими елементами, забезпечить посилення регуляторної спроможності НКРЗІ та сприятиме підтримці та подальшому розвитку телеком сектору України.

Віримо, що результати Проекту сприятимуть наближенню НКРЗІ на один крок до декількох, так тісно пов’язаних, головних цілей її діяльності – мати потужний, ефективний незалежний регулятор та стати частиною Єдиного цифрового ринку ЄС.

Прямуємо разом далі!