Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


Світлій пам`яті Олійника Володимира Филимоновича ...

Зі смутком сповіщаємо, що 10 листопада 2021 року пішов з життя Олійник Володимир Филимонович – світла, порядна людина, уважна до людей і їх потреб, фахівець своєї справи, який у різні періоди був головою, членом нашого національного регулятора.

Володимир Филимонович народився 1957 року у одному з містечок Львівської області.

Професійний зв’язківець. Закінчив у 1979 році Одеський електротехнічний інститут зв’язку ім. О. С. Попова за спеціальністю радіозв’язок‚ радіомовлення, інженер радіозв’язку і радіомовлення, у 1989 році – Військову академію зв’язку ім. С.М. Будьонного за спеціальністю  інженерна оперативно-тактична‚ засоби зв’язку. Генерал-майор. Доктор технічних наук, професор.

Володимир Филимонович пройшов славний життєвий шлях. Близько 30 років перебував на військовій службі. Обіймав посади начальника науково-дослідної лабораторії систем супутникового зв'язку, начальника Наукового центру при Київському військовому інституті управління зв'язку; начальника Наукового центру управління зв'язку, розвідки та радіоелектронної боротьби Міністерства оборони України.

З листопада 2001 року по серпень 2005 року був начальником Українського державного центру радіочастот.

З серпня 2005 року по березень 2010 року обіймав посаду члена Національної комісії з питань регулювання зв’язку, з березня 2010 року по лютий 2011 року був Головою національного регулятора.

У 2012 – 2013 роках – професор, завідувач кафедри Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

З травня по липень 2014 року – член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Олійник Володимир Филимонович займав активну життєву позицію, користувався авторитетом і повагою в галузі зв’язку як фахівець і людина, яка завжди відстоювала інтереси держави та галузі зв’язку.

Заслуги Володимира Филимоновича були відмічені високими державними та відомчими нагородами: Почесною грамотою Державного комітету зв’язку та інформатизації України; Подякою Прем’єр-міністра України, нагрудним знаком "Почесна відзнака НКРЗ", медаллю "За сприяння Збройним Силам України", подякою та нагрудним знаком СБУ, нагрудним знаком "Почесна відзнака Апарату Ради національної безпеки і оборони України" ІІ ступеня, нагрудним знаком "Почесний зв’язківець України", медаллю “За бойові заслуги“. Олійнику В.Ф. присвоєно почесне звання “Заслужений працівник сфери послуг України”.

Із скорботою висловлюємо співчуття рідним та близьким у зв’язку із важкою втратою дорогої людини.

Дякуємо за працю, людяність і світла пам'ять Вам, Володимире Филимоновичу!