Відбулася заключна конференція з нагоди успішного завершення НКРЗІ проекту Twinning

Сьогодні, 29 жовтня 2021 року НКРЗІ спільно з Консорціумом національних регуляторних органів у сфері електронних комунікацій Литовської та Латвійської Республік провели заключну конференцію з нагоди завершення проекту Twinning, метою якого було посилення регуляторної спроможності НКРЗІ у сфері аналізу ринку та моніторингу якості послуг.

Для НКРЗІ та європейських колег робота протягом останніх 26 місяців виявилася унікальним досвідом, адже 78% місій було проведено у режимі онлайн, і незважаючи на пандемію COVID-19, за найпершої можливості представники українського регулятора здійснили навчальні візити до Литви та Латвії. Протягом більш, ніж 2х років, у рамках реалізації Проекту, європейськими експертами було підготовлено 8 пропозицій та 14 рекомендацій, а також проведено 6 семінарів та 7 навчальних заходів з питань моніторингу якості послуг та аналізу ринку.

Загалом, можна сміливо констатувати, що цей Проект став надзвичайно успішним для НКРЗІ з огляду на отримані результати, а також зміцнення та поглиблення зв’язків та співпраці з нашими надійними партнерами.

Результати, отримані в рамках проекту Twinning, стануть підґрунтям для імплементації майбутніх проектів за напрямами: якості послуг та доступ до ринку телекомунікацій, що реалізовуватимуться у рамках проекту «Підтримка ЄС для електронного урядування та цифрової економіки України».

НКРЗІ як бенефіціар Проекту красно вдячні колегам з Литви та Латвії, а також Представництву ЄС в Україні, за представлену можливість перейняти європейський досвід для зміцнення незалежності та технічної/операційної спроможності українського регулятора та висловлює глибоке переконання у подальшій підтримці європейськими колегами прагнень України щодо інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС.