Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


УДЦР – 25 років! Наші вітання!

15 жовтня 2021 року виповнюється 25 років  з дня утворення  наказом Міністерства зв'язку України № 216 від 09.10.1996 Державного підприємства «Український державний центр радіочастот та нагляду за зв'язком» (Центр «Укрчастотнагляд»). 

Це державне підприємство має довгу і гарну історію. За зміною його назв стоїть велика і  відповідальна робота злагодженого трудового колективу, який неодноразово відзначався за вагомий внесок у забезпечення розвитку галузі зв‘язку та становлення широкого спектру новітніх технологій.

Сучасна назва Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», скорочено - УДЦР, яке  належить до сфери управління НКРЗІ,  датується  2004 роком, згідно з положеннями законів України «Про телекомунікації» та «Про радіочастотний ресурс України».

У листопаді 2008 року УДЦР надано статус повноправного члена Європейського інституту стандартів телекомунікацій (ETSI) — провідної галузевої організації у сфері стандартизації. Підприємство активно долучається до діяльності робочих груп та комісій Міжнародного союзу електрозв‘язку (МСЕ).

Ми щиро вітаємо трудовий колектив УДЦР, який завдяки своїй компетентності і професіоналізму багато у чому випереджає рівень загальнодержавного розвитку і забезпечує чітке управління радіочастотним ресурсом та нагляд за його користуванням.

Дякуємо усім топ-менеджерам, фахівцям УДЦР за успішні та сміливі ініціативи, за якість послуг, комплексні випробування низки продуктів національного та іноземного виробника, вагому міжнародну діяльність у цей непростий час утвердження незалежності нашої держави.

Так тримати! Будьмо на зв’язку, вільному від завад!