НКРЗІ оголошує конкурс на зайняття посад державної служби

Оголошуємо конкурс на зайняття посад у нашому колективі.

Перелік вакансій наведено нижче. Інформація для участі приймається до 28.09.2021 через Єдиний портал вакансій державної служби.

Ми радо запрошуємо в команду НКРЗІ і цінуємо знавців своєї професії, які вміють підтримувати дружню атмосферу співробітництва, хочуть і можуть бути корисними державі і людям та не бояться, що для цього доведеться розібратися у багатьох нормах законодавства та підготувати так само багато документів, при цьому вміють усміхатися та вірять в успіх!

Додаткова інформація щодо умов конкурсу – за тел. 095 275 60 77.

Запрошуємо кандидатів на такі посади:

  • провідного спеціаліста відділу ІКТ Департаменту зв’язку;
  • заступника начальника відділу аналізу результатів державного нагляду управління координації державного нагляду Департаменту державного нагляду;
  • заступника начальника відділу технічного контролю управління контролю якості послуг Департаменту державного нагляду;
  • провідного спеціаліста відділу контролю якості послуг управління контролю якості послуг Департаменту державного нагляду;
  • головного спеціаліста відділу юридичної роботи Департаменту правового забезпечення;
  • провідного спеціаліста відділу нормативного забезпечення Департаменту правового забезпечення;
  • провідного спеціаліста відділу правового забезпечення регуляторної діяльності Департаменту правового забезпечення;
  • спеціаліста відділу кадрової роботи Управління персоналу;
  • головного спеціаліста Сектору контролю.

З 01 січня 2022 року змінюється базове галузеве законодавство, суттєво зміниться і наша робота. Незмінною ж лишається наша місія – забезпечити баланс інтересів споживачів, бізнесу та держави у сферах телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом, поштового зв'язку та інформатизації, створити сприятливі умови для функціонування конкурентних ринків послуг та розвитку телекомунікаційних мереж і мереж поштового зв’язку.

Не шукай — обирай НКРЗІ!

Рекомендації щодо участі у конкурсі: уважно ознайомтеся з умовами конкурсу, що розміщені на Єдиному порталі вакансій державної служби, зокрема зверніть увагу, чи відповідає Ваша освіта вимогам до посади. Якщо так – сміливо подавайте передбачену інформацію та детально ознайомтеся з посадовими обов’язками та нормативно-правовими актами, знання яких перевірятиметься під час конкурсу. Можливо, Вам доречно буде ознайомитися з відповідними розділами нашого вебсайту, щоб сформувати уявлення про те, у якому державному органі Ви плануєте працевлаштуватися. Все це допоможе Вам прийняти правильне рішення та успішно пройти конкурсний відбір.

До зустрічі на конкурсі!