Підсумки засідання НКРЗІ від 27 липня 2021 року

Рішення НКРЗІ щодо ліцензування у сфері користування радіочастотним ресурсом України

Відповідно до Закону України «Про радіочастотний ресурс України» щодо користування радіочастотним ресурсом України (далі - РЧР) у зв’язку зі зменшенням смуги радіочастот Комісія за заявою переоформила ПП «Лан – КТ» ліцензію на користування РЧР для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) у Вінницькій області терміном дії по 14.09.2022.

Комісія продовжила ПрАТ «ФАРЛЕП - ІНВЕСТ» термін дії двох ліцензій на користування РЧР України: для мультисервісного радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) у м. Київ, Дніпропетровській, Донецькій, Одеській, Харківській, Запорізькій областях з 08.12.2021 по 07.12.2026; ліцензію на користування РЧР для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) у Харківській та Одеській областях з 30.11.2021 по 29.11.2026.

Комісія анулювала Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення ліцензію на користування РЧР України для радіорелейного зв’язку (радіорелейного зв’язку фіксованої радіослужби) на території Тернопільської області з подальшим анулюванням дозволів на експлуатацію.

Про ведення Реєстру РЕЗ та ВП, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування

Відповідно до пунктів 10-12 Технічного регламенту радіообладнання, Положення про порядок і форму ведення Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування (далі – Реєстр РЕЗ та ВП), НКРЗІ внесла до розділу І Реєстру РЕЗ та ВП станцію базову типу Ericsson Radio System систем міжнародного рухомого (мобільного) зв’язку IMT, стільникового зв’язку UMTS та GSM виробництва Швеції.

Рішення Комісії щодо ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв'язку

Комісія отримала повідомлення і внесла до єдиного державного реєстру операторів поштового зв'язку зміни щодо оператора ТОВ «ПОВЕР ТРАНС 8228».

Рішення НКРЗІ про регулювання номерного ресурсу

Відповідно до Закону України «Про телекомунікації» та Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України (далі – Положення), Комісія вилучила у підприємця Кузьмічова В.А. 200 номерів у с. Здорівка Васильківського району Київської області з подальшим скасуванням дозволу.

Відповідно до вимог Положення (щодо переоформлення дозволу на вилучений за рішенням НКРЗІ номерний ресурс, що використовується споживачами), Комісія переоформила підприємцю Кузьмічову В.А. дозвіл на використання номерного ресурсу ємністю 200 номерів у с. Здорівка Васильківського району Київської області на строк 5 років.

Комісія виділила АТ «Укртелеком» два коди кінцевих пунктів сигналізації мережі СКС-7 у смт Васильківка Дніпропетровської області та у м. Торецьк Донецької області з подальшою видачею дозволів на 5 років.