НКРЗІ інформує про ініціативу АТ «Укртелеком» провести легалізацію кабелів електрозв’язку на території м. Київ

АТ «Укртелеком» розпочато процедуру врегулювання відносин з операторами, провайдерами телекомунікацій, юридичними особами, кабелі електрозв’язку яких знаходяться в кабельній каналізації електрозв’язку (надалі – ККЕ), що належить АТ «Укртелеком» на території м. Києва, без укладення договору про надання в користування ККЕ та/або без дотримання інших вимог Правил надання в користування ККЕ, затверджених рішенням НКРЗІ від 23.08.2012 року № 428.

Зазначена процедура триватиме з 01.06.2021 по 30.06.2021, умови її проведення визначені Процедурою врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться в ККЕ АТ «Укртелеком» у м. Київ, для приведення у відповідність до вимог законодавства, затверджені спільним розпорядженням директорів Дирекції корпоративних відносин та Технічної дирекції АТ «Укртелеком» і розміщені на сайті АТ «Укртелеком».

Основним завданням запровадженого заходу є забезпечення повної відповідності фактично наявних кабелів зв’язку в ККЕ даним технічного обліку АТ «Укртелеком» та належного оформлення договірних  відносин для уникнення необхідності демонтажу незаконно розміщених кабелів електрозв’язку.